FAIL (the browser should render some flash content, not this).

STARLIFE - přípravky pro Vaši krásu a zdraví

 

Podrobný ceník a informace o jednotlivých přípravcích dostanete na níže uvedeném telefonním čísle nebo při osobní konzultaci, která je vhodná pro doporučení nejvhodnějšího preparátu právě pro Vás ...

 

 

BUNĚČNÉ HARMONIZÉRY
Buněčné harmonizéry působí na podobném principu jako buňka v lidském těle. Jejich hlavní zásadou je nenarušení a podpora přirozených funkcí buněk. Produkty používají v maximální míře přírodní rostlinné složky, v každém produktu jsou použity jen ty nejkvalitnější komponenty. Řada produktů čerpá z formulí čínské císařské dynastie Ming a tím i z filozofie staré čínské medicíny.

 

 

 

PÉČE O CHRUP
Dentální produkty jsou určeny těm, kteří si přejí každodenní účinnou péči o chrup – od eliminace vzniku zubního kazu a vzniku zubního kamene až po odstranění vypadávání zubů či nepříjemného dechu. Produkty obsahují vysoce účinnou složku anthium dioxide.

 

PÉČE O TĚLO
Produkty řady péče o pleť a pokožku obsahují vynikající složky, které obohacují pleť o esenciální živiny, vitaminy, přírodní oleje, rostlinné extrakty a silné antioxidanty. Produkty čistí pokožku šetrným způsobem, odstraňují odumřelé kožní buňky bez poškození přirozeného ochranného filmu pokožky, zabraňují vysušování pokožky

 

 

PÉČE O VLASY
Přípravky řady péče o vlasy společnosti STARLIFE obsahují jemné a šetrné ingredience pro čištění a regeneraci vlasů, vlasových folikul a vlasové pokožky. Obsažené složky dodávají vlasům vlhkost a hedvábný lesk, brání vysušování a lámání vlasů. Produkty STARLIFE neobsahují žádné potenciálně škodlivé ingredience.